Reklama

Reklama

Adam Małysz: Dobrze jest na chwilę zmienić otoczenie

Adam Małysz niedawno ogłosił, że pokonał koronawirusa i jest już zdrowy. Wiślanin wreszcie mógł opuścić cztery ściany i zacząć ponownie aktywne życie. Szybko zdecydował się na krótkie wakacje, które były odskocznią od złych wydarzeń ostatnich tygodni.

Adam Małysz najpierw poruszył swoim wpisem świat sportu, informując, że zachorował na koronawirusa. Jakiś czas temu wiślanin przekazał jednak zdecydowanie bardziej optymistyczną wiadomość o pokonaniu wirusa i możliwości powrotu do aktywnego życia.

Dyrektor sportowy polskich skoczków nie narzekał na nudę w trakcie domowej izolacji, dużo czasu spędzając na pracach ogrodowych. Kilka dni temu wyznał jednak, że kwarantanna i powrót do zdrowia były okraszone również strachem, a także typowymi dla koronawirusa utratą smaku oraz węchu.

Reklama

Były skoczek postanowił wynagrodzić sobie trudne tygodnie chwilą wakacyjnego odpoczynku. Spragniony podróży zabrał się ze znajomymi na urlop.

"Powiem wam, że dobrze jest na chwilę zmienić otoczenie i odpocząć (także psychicznie). Oczywiście wszystko w granicach rozsądku! Pamiętajmy, że wirus nie zniknął. Dbajmy o siebie i o naszych bliskich" - napisał Małysz w poniedziałek tuż po powrocie z wyjazdu.

Apel dotyczący zachowania ostrożności jest szczególnie istotny właśnie w czasie wakacji, gdy wiele osób lekceważy panoszącego się wciąż wirusa. Sam Małysz był atakowany przez niektórych internautów, że jego choroba to fikcja.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | skoki narciarskie | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje