Reklama

Reklama

Adam Małysz: Cały czas jest szansa, że Piotr Żyła poleci "normalnie" do Pekinu

Adam Małysz na antenie "Eurosportu" przekazał, że wciąż istnieje szansa, by zakażony koronawirusem Piotr Żyła poleciał na igrzyska w Pekinie wraz z całą polską kadrą, 31 stycznia.

"Wewiór" uzyskał pozytywny wynik testu w czwartek. Od tamtej pory ruszył wyścig z czasem. By móc polecieć do Chin, potrzebne są bowiem cztery negatywne wyniki testów, przeprowadzanych dzień po dniu. Polacy udają się tam 31 stycznia, co oznacza, że pierwsze badanie z negatywnym wynikiem Żyła musi uzyskać 26 stycznia.

Piotr Żyła poleci na IO razem z kadrą?

Adam Małysz na antenie "Eurosportu" przekazał, że wciąż istnieje realna szansa, by nasz skoczek wyleciał do "Kraju Środka" wraz z pozostałymi zawodnikami. - Mniej więcej 7 dni od pozytywnego wyniku trzeba poczekać. Około środy - czwartku będzie robił kolejny test - powiedział.

Jednocześnie, "Orzeł z Wisły" odniósł się do postawy naszych skoczków w Titisee-Neustadt, gdzie startuje "drugi garnitur" kadry. Za występ w kwalifikacjach pochwalił zwłaszcza Jakuba Wolnego, to w nim upatrując głównej nadziei na zdobycie punktów klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Reklama

Czytaj również:

Piotr Żyła może polecieć do Pekinu z polską misją dyplomatyczną?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama