Reklama

Reklama

Znamy termin przyszłorocznej edycji Memoriału Huberta Wagnera

Organizatorzy Memoriału Huberta Jerzego Wagnera ustalili termin przyszłorocznej edycji tego siatkarskiego turnieju. Zawody odbędą się w Toruniu, w dniach 22-24 sierpnia.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera przez kibiców i uczestników jest zgodnie uważany za najbardziej prestiżowy cykliczny turniej o charakterze towarzyskim. Co roku biorą w nim udział najsilniejsze reprezentacje narodowe.

Obsadę przyszłorocznego turnieju poznamy na początku 2015 roku. Wiadomo oczywiście, że weźmie w nim udział reprezentacja Polski - złoci medaliści ostatnich mistrzostw świata.

Dwanaście dotychczasowych imprez na trybunach gościło ponad 190 tysięcy kibiców, co daje średnią około 15800 widzów podczas każdego turnieju. Rekordowa frekwencja zasiadła na trybunach w tym roku w Krakowie - finałowe mecze oglądało ponad 14 tysięcy osób.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy