Reklama

Reklama

Zmarł Ryszard Kruk, były trener reprezentacji Polski siatkarzy

Zmarł były trener reprezentacji Polski siatkarzy Ryszard Kruk - poinformował PZPS. Szkoleniowiec, który prowadził "Biało-Czerwonych" w 1993 roku, miał 70 lat.

Kruk miał zostać w sobotę podczas turnieju finałowego Pucharu Polski we Wrocławiu uhonorowany tytułem Zasłużony Trener Piłki Siatkowej w Polsce.

"Biało-Czerwoni" pod wodzą tego szkoleniowca na uniwersjadzie w Buffalo wywalczyli srebrny medal, a na mistrzostwach Europy zajęli siódme miejsce.

Kruk przez wiele lat był związany z Chełmcem Wałbrzych. Jego syn Łukasz 11 razy wystąpił w reprezentacji kraju, odnosił z kadrą wiele sukcesów w siatkówce młodzieżowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy