Reklama

Reklama

To już pewne! Wilfredo Leon wybrał klub!

Po wielu spekulacjach i medialnych doniesieniach, wyjaśniła się przynależność klubowa Wilfredo Leona! Jeden z najlepszych siatkarzy świata postanowił kontynuować swoją karierę w Sir Safety Conad Perugia.

Przypomnijmy, że Kubańczyk z polskim obywatelstwem był łączony z wieloma siatkarskimi gigantami, a najmocniej z Zenitem Sankt Petersburg.

Leon miał już okazję występować w lidze rosyjskiej, w barwach Zenita Kazań, z którym w latach 2014-2018 czterokrotnie wygrywał Ligę Mistrzów oraz tyle samo razy mistrzostwo i Puchar Rosji.

Do hitu transferowego jednak nie dojdzie, bowiem 28-letni siatkarz przedłużył umowę z Perugią do 2025 roku. Włodarze włoskiego klubu poinformowali o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Leon występuje w nim od 2018 roku.

Reklama

Krystian Natoński, Polsat Sport

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy