Reklama

Reklama

Siatkówka. Marcin Możdżonek zakończył sportową karierę

Siatkarski mistrz świata z 2014 roku Marcin Możdżonek postanowił zakończy sportową karierę. 35-letni środkowy ostatnio bronił barw Asseco Resovii Rzeszów.

Duży wpływ na decyzję Możdżonka miała zapewne kontuzja kolana, z którą zmagał się od dłuższego czasu. Uraz sprawił, że w poprzednim sezonie, zakończonym przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa, nie grał przez trzy i pół miesiąca. W lutym poinformował, że żegna się z Asseco Resovią, a kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. 

"Zawsze, jak to się mówi, nadzieja umiera ostatnia. Lekarze są co prawda podzieleni w swoich opiniach na temat mojego stanu zdrowia, ale nie skreślają mnie definitywnie. Dopóki jest jakaś mała furtka, to postaram się z niej skorzystać. Ambicja sportowa też nie pozwala mi, żeby tak to zakończyć. Jeżeli będę mógł, to spróbuję w kolejnym sezonie podjąć rękawicę" - mówił wówczas.

Teraz postanowił definitywnie zakończyć sportową karierę.

Reklama

Największym sukcesem Możdżonka z reprezentacją Polski było mistrzostwo świata wywalczone w 2014 roku. Po raz ostatni wystąpił w drużynie narodowej dwa lata później.

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Możdżonek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje