Reklama

Reklama

Siatkarski Memoriał Wagnera: Japonia potwierdziła udział w turnieju

Reprezentacja Japonii jako pierwszy zagraniczny zespół potwierdził udział w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 22-24 sierpnia odbędzie się w Toruniu. Będą to prawdopodobnie ostatnie sparingi Polaków przed Pucharem Świata w Japonii.

Japończycy jeszcze nigdy nie grali w Memoriale Wagnera. Obecnie drużyna jest klasyfikowana na 21. miejscu w rankingu FIVB.

Pierwszy memoriał pamięci legendarnego trenera rozegrany został w 2003 roku w Olsztynie. Później siatkarze występowali m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach i Zielonej Górze, a ostatnio w Krakowie. Pięciokrotnie zwyciężyli "Biało-czerwoni", dwa razy Holendrzy i Rosjanie, a po jednym triumfie mają w dorobku zespoły Niemiec, Włoch i Brazylii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy