Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Drużyna Karola Kłosa pokonała drużynę Wilfredo Leona 2:1

Polscy siatkarze rozegrali drugi wewnętrzny sparing. Tym razem drużyna Karola Kłosa zmierzyła się z ekipą pod przewodnictwem Wilfredo Leona. Wygrał zespół naszego środkowego. Pierwszego seta drużyna pod jego wodzą co prawda przegrała, ale w kolejnych dwóch była lepsza.

Polscy siatkarze mieli rozegrać dwa mecze z Estonią. Rywale jednak odwołali swój przyjazd do Polski. Dlatego sztab kadry zdecydował o rozegraniu wewnętrznych sparingów.

W pierwszym meczu drużyna Michała Kubiaka pokonała zespół Fabiana Drzyzgi 2:1. Trwa drugi mecz, w którym mierzą się ekipy Karola Kłosa i Wilfredo Leona. Po dwóch setach jest remis 1:1. 

Pierwszy set padł łupem drużyny Leona, która wygrała 25:21. W drugiej partii zachwycili jednak rywale i zwyciężyli do 17. Formą imponował sam kapitan. Na środku wspierał go Norbert Huber. W ataku szalał Bartosz Kwolek.

Reklama

Ta wyraźna przegrana zdenerwowała Leona i jego kolegów. Szybko wyszli na kilkupunktowe prowadzenie w trzecim secie. Od stanu 5:2 cały czas utrzymywali przewagę trzech "oczek".

Ekipa Kłosa próbowała gonić, ale nie potrafiła zniwelować tej straty. W końcówce doprowadzili do remisu 23:23 i końcówka była bardzo ciekawa.

Ostatecznie, rzutem na taśmę zwyciężyła drużyna naszego środkowego. Dzięki świetnej grze blokiem trzeci set zakończył się wynikiem 25:23 dla zespołu Kłosa. Cały mecz też wygrała ta ekipa.

MP

Drużyna Kłosa - Drużyna Leona 2:1 (21:25, 25:17, 25:23)

Skład zespołu Karola Kłosa:

Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga

Atakujący: Maciej Muzaj, Dawid Konarski

Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos

Przyjmujący: Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Bartosz Kwolek

Libero: Paweł Zatorski

Skład zespołu Wilfredo Leona:

Rozgrywający: Marcin Komenda

Atakujący: Bartosz Kurek

Środkowi: Piotr Nowakowski, Jan Nowakowski

Przyjmujący: Tomasz Fornal, Michał Kubiak, Wilfredo Leon

Libero: Damian Wojtaszek

Dowiedz się więcej na temat: Karol Kłos | Wilfredo Leon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje