Reklama

Reklama

Polska - Australia 3:0. Kurek: Nie kalkulujemy, gramy o całą pulę

Polscy siatkarze pewnie pokonali Australię 3:0 w Pucharze Świata i nadal są niepokonani w rozgrywkach. - Nie kalkulujemy. Koncentrujemy się na tym, żeby wygrać Puchar Świata. Jeśli będziemy grali na swoim poziomie, to stać nas na to, by wygrać turniej - powiedział MVP dzisiejszego meczu Bartosz Kurek.

Atakujący reprezentacji Polski Bartosz Kurek znakomicie spisał się w meczu z Australią i został nagrodzony nagrodą dla najlepszego zawodnika meczu (MVP).

Po spotkaniu Kurek przyznał, że czuje już zmęczenie trudami turnieju, ale jest pełen optymizmu przed decydującymi meczami z USA, Japonią i Włochami. 

- Nie ma w naszej ekipie zawodnika, który nie czuje tego turnieju w kościach. Nawet ci, którzy mniej grają, wykonują super robotę na treningach - podkreślił Kurek.

- Zbliżamy się do decydującej fazy turnieju, więc nie ma co narzekać. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach - dodał atakujący reprezentacji Polski.

Reklama

- Jest między nami takie nieme porozumienie. Każdy chciał szybko skończyć dzisiejszy mecz i cieszymy się, że to się udało. Jest więcej czasu na regenerację - powiedział zawodnik kadry Antigi.

- Nie kalkulujemy. Koncentrujemy się na tym, żeby wygrać Puchar Świata. Na razie nie myślimy o tym, żeby zakwalifikować się na igrzyska, tylko gramy o całą pulę w Pucharze Świata - zaznaczył.

- Jeśli zagramy na swoim poziomie, będą nas omijały kontuzje i dopisze szczęście, to stać nas na to, by wygrać ten turniej - zakończył Kurek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy