Reklama

Reklama

Polscy siatkarze przegrali sparing z Argentyną

Polscy siatkarze już od kilku dni przebywają w Japonii, gdzie od 8 do 23 września wezmą udział w turnieju o Puchar Świata. W czwartek "Biało-czerwoni" rozegrali w Osace sparing z Argentyną. Trenerzy Stephane Antiga i Julio Velasco umówili się na rozegranie czterech setów. Mistrzowie świata przegrali 1:3 (21:25, 19:25, 23:25, 25:19).

Nasz szkoleniowiec nie skorzystał ze wszystkich graczy m.in. Michała Kubiaka i Bartosza Kurka

"Przegraliśmy sparing z Argentyną, ale to nic strasznego. Cztery lata temu też dostaliśmy w "trąbę" przed turniejem od Iranu. Jeśli ma się skończyć jak wtedy to czemu nie? Pozdrawiam!" - skomentował na swoim profilu na Facebooku statystyk kadry Oskar Kaczmarczyk.

"Biało-czerwoni" w Osace zostaną do 6 września. Potem mistrzowie świata przeniosą się do Hamamatsu, gdzie we wtorek walczyć będą w inauguracyjnym spotkaniu z Tunezją. Impreza, w której weźmie udział 12 drużyn, potrwa do 23 września. Dwie najlepsze ekipy wywalczą kwalifikację na przyszłoroczne igrzyska w Rio de Janeiro.


Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama