Reklama

Reklama

Muzaj i Bołądź dołączyli na tydzień do kadry siatkarzy

Maciej Muzaj i Bartłomiej Bołądź przez najbliższy tydzień będą trenować z przebywającą na zgrupowaniu w Spale reprezentacją Polski siatkarzy. Obaj mają pomóc biało-czerwonym w przygotowaniu do gry w mistrzostwach świata przeciwko leworęcznym zawodnikom.

Zarówno 20-letni Muzaj, jak i będący jego rówieśnikiem Bołądź kilka tygodni temu byli członkami prowadzonej przez Andrzeja Kowala reprezentacji Polski, która rywalizowała w Lidze Europejskiej. Od wtorku zaś uczestniczą w treningach ekipy Stepehane'a Antigi, dla której najważniejszą imprezą w tym roku jest mundial (30 sierpnia - 21 września).

"Bardzo się cieszę, że będę mógł trenować z najlepszymi siatkarzami w Polsce. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu, więc tym bardziej cieszę się, że wcześniej rozpocznę treningi. Dla mnie będzie to na pewno kolejne ważne doświadczenie" - podkreślił cytowany na oficjalnej stronie PGE Skry Bełchatów Muzaj, który jest zawodnikiem mistrza kraju. Bołądź reprezentuje klub Cerrad Czarni Radom.

Reklama

Podopieczni Antigi 2 sierpnia zakończyli w sobotę zgrupowaniu we francuskim Capbreton. W Spale będą ćwiczyć do 13 sierpnia, a następnie przeniosą się do Krakowa, gdzie wystąpią w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera (16-18 sierpnia), ostatnim sprawdzianie przed organizowanymi przez Polskę MŚ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy