Reklama

Reklama

MŚ siatkarzy do lat 21. Reprezentacja Polski rozbiła Maroko

Polscy siatkarze zdeklasowali reprezentację Maroko 3:0 w meczu drugiej fazy mistrzostw świata do lat 21. Rywale nie byli w stanie zdobyć więcej niż 16 punktów w każdej partii.

Nasi młodzi kadrowicze byli bezlitośni dla niżej notowanego rywala, choć początek meczu dawał nadzieje na większe emocje.

Podopieczni trenera Michała Bąkiewicza jednak nabierali rozpędu z każdą akcją i pierwszego seta wygrali 25:16. W drugiej partii nasza dominacja już nie podlegała dyskusji, a set zakończył się w takim samym stosunku jak pierwszy.

Prawdziwa deklasacja miała miejsce w ostatniej partii. Nasi zawodnicy pozwolili rywalom uciułać zaledwie 11 "oczek" i mogli cieszyć się z bardzo efektownej wygranej.

Walczący o miejsca 9-16 Polacy we wtorek skonfrontują się z reprezentacją Tunezji.

Reklama

Polska - Maroko 3:0 (25:16, 25:16, 25:11)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy