Reklama

Reklama

Memoriał Wagnera. Rosjanie w mocnym składzie

Już w najbliższy piątek w krakowskiej Tauron Arenie rozpocznie się 15. edycja siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera. Oprócz gospodarzy Polaków, w turnieju zagrają Francuzi, Kanadyjczycy i Rosjanie, którzy przyjadą pod Wawel w mocnym składzie.

W 15-osobowej kadrze "Sbornej" są nazwiska znane kibicom siatkówki na całym świecie. W Krakowie zobaczymy m.in. Maksima Michajłowa, Siergieja Grankina, Dmitrija Wołkowa, Aleksandra Markina czy Jurija Bierieżkę.

Pierwszym rywalem Rosjan w turnieju będą prowadzeni przez Stephana Antigę Kanadyjczycy. Mecz odbędzie się w piątek o godz. 17.30. Później na boisko wyjdą siatkarze Polski i Francji (godz. 20.30).

W sobotę Polacy zmierzą się z Kanadyjczykami (godz. 15.00), a potem Francuzi z Rosjanami (godz. 18.00). W ostatnim dniu zawodów Kanada zagra z Francją (godz. 15.00) i Polska z Rosją (godz. 18.00).

Memoriał Wagnera jest dla Polaków, Francuzów i Rosjan generalnym sprawdzianem przed mistrzostwami Europy, które od 24 sierpnia do 3 września odbędą się w naszym kraju.

Reklama

RK


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama