Reklama

Reklama

ME siatkarzy: grupa barmanów dopinguje reprezentację Polski

Reprezentacja polskich... barmanów dopinguje polskich siatkarzy na mistrzostwach Europy w Bułgarii.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Trybuny w Armeec Arenie w Sofii, gdzie polscy siatkarze grają w mistrzostwach Europy, zajęte są głównie przez biało-czerwonych kibiców, a wśród nich jest... reprezentacja barmanów. Z dostępem do biletów nie ma problemu.

Wejściówki na ćwierćfinał były w cenie od 10 do 25 lewa, czyli od ok. 20 do 50 zł. Można je było kupić w kasie przy hali nawet w trakcie spotkania. Na wszystkie sektory. Na półfinały, które zaplanowane są na sobotę, jest trochę drożej. Ceny dochodzą do 80 zł. Z dostępnością nie ma problemów.

Reklama

- Nie jestem w stanie określić, ile dokładnie biletów zostało sprzedanych, ale w tej chwili nawet dla większych grup, są dostępne. Nie ma z tym problemów - poinformowała pani w kasie.

Polacy o doping nie muszą się jednak martwić. Na trybunach jest ok. 150 osób, które dopingują przy każdej akcji. Jest także grupa... barmanów. Przyjechali oni do Sofii na mistrzostwa świata w robieniu drinków. Wszyscy ubrani w czerwone koszulki polo i białe kapelusze. Przywieźli ze sobą także flagę z napisem: "barmani".

- Lecąc do Sofii wiedzieliśmy, że są tu rozgrywane mistrzostwa Europy w siatkówce i chcieliśmy przyjść na trybuny. Nie mieliśmy jednak wcześniej nic zorganizowanego. Bilety dostaliśmy bez problemów. Zapłaciliśmy po 10 euro. Znacznie taniej niż u nas - powiedział jeden z nich.

Oni sami sukcesami nie mogą się pochwalić. - Jesteśmy w tym roku słabsi od siatkarzy. Najlepszy z nas zajął siódme miejsce - przyznali.

Bilety znacznie trudniej dostać na mecze, w których występują Bułgarzy. Na ćwierćfinał sprzedawane są już na czarnym rynku i ceny dochodzą do 200-300 zł. Hala może pomieścić 12,5 tys. kibiców i tyle zasiądzie na meczu gospodarzy z Niemcami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama