Reklama

Reklama

Marcin Możdżonek zaprasza w lipcu dzieci na siatkarskie treningi

Rozpoczął się nabór na "Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem". W zaplanowanych w lipcu w Ostródzie, Warszawie, Płocku i Gdańsku zajęciach z kapitanem siatkarskiej reprezentacji Polski weźmie w sumie udział 520 dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

To już druga, rozbudowana edycja tej imprezy. W zeszłym roku kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski prowadził te treningi, razem z Krzysztofem Ignaczakiem i Pawłem Papkem, w Olsztynie i Warszawie. W tym roku Możdżonka również mają wesprzeć koledzy z kadry.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Fundacji Citius Altius Fortius, która organizuje tę imprezę - www.fundacja-caf.pl. Treningi są bezpłatne, także dla publiczności, która może przyglądać się zajęciom. Jedynym kryterium dla uczestników, poza spełnieniem wymogu wieku, jest kolejność zgłoszeń. W każdym mieście w zajęciach weźmie udział 130 dzieci.

Reklama

Treningowe tournee rozpocznie się 24 lipca w Ostródzie. Dwa dni później Marcin Możdżonek poprowadzi zajęcia w Warszawie, 27 lipca w Płocku, a cały cykl zwieńczy 28 lipca spotkanie siatkarza z dziećmi w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Treningi rozpoczynać się będą o 10.30. Po ich zakończeniu przewidziano również konkursy dla publiczności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje