Reklama

Reklama

Łukasz Żygadło przeszedł operację stawu skokowego

Rozgrywający polskiej kadry siatkarzy Łukasz Żygadło na jednym z treningów Zenitu Kazań doznał kontuzji stawu skokowego i przeszedł operację. Nie wiadomo jak długo potrwa jego przerwa w grze.

O całym zdarzeniu poinformowała oficjalna strona klubu. Do urazu doszło, gdy Żygadło po bloku źle postawił nogę. Tego samego dnia trafił na stół operacyjny.

W najbliższych meczach - 8-10 października w półfinale Pucharu Rosji - Żygadło na pewno nie wystąpi. Nie wiadomo nawet kiedy będzie mógł wznowić treningi.

"Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, Lukasz!" - napisano po polsku na stronie Zenitu Kazań.

32-letni Żygadło do rosyjskiego klubu, którego trenerem jest Władimir Alekno, trafił dopiero w tym sezonie. Ostatni rok spędził w zespole Fakieł Nowy Urengoj.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy