Reklama

Reklama

Liga Narodów. Wilfredo Leon: Idziemy po zwycięstwo. Chcemy też zdobyć złoto olimpijskie

- Dyspozycja cały czas jest topowa. Trenujemy tak dużo, jak możemy. Chcemy być gotowi nie tylko na Ligę Narodów, lecz także igrzyska olimpijskie - mówi w rozmowie z Interią przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Polski siatkarzy Wilferdo Leon. 27-latek przyznał, że nasza kadra chce wygrać obie wspomniane imprezy.

- Dyspozycja cały czas jest topowa. Trenujemy tak dużo, jak możemy. Chcemy być gotowi nie tylko na Ligę Narodów, lecz także igrzyska olimpijskie - przyznał Leon w rozmowie z Interią.

To już ostatnia prosta przygotowań do siatkarskiej Ligi Narodów. Nasi reprezentanci rozpoczną rywalizację w turnieju 28 maja.

- Po sezonie czuję się bardzo dobrze. Mam dobrą energię i jestem bardzo zadowolony z tego, że znalazłem się w kadrze i możemy tu popracować. Jest konkurencja, ale to miła konkurencja. Łatwo mi się pracuje, w drużynie jest energia - przyznał filar reprezentacji Polski.

Wilfredo Leon wierzy w triumf w Lidze Narodów i złoto olimpijskie

Reklama

Liga Narodów odbędzie się we Włoszech w tzw. "bańce". - Mamy trudne czasy. Myślę, że będzie okej. Zobaczymy, jak na to zareagujemy - przyznał Leon, który zadeklarował, że naszą kadrę interesuje tylko zwycięstwo w Lidze Narodów oraz na igrzyskach olimpijskich.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama