Reklama

Reklama

Kto chce poprowadzić reprezentację siatkarzy? Prezes PZPS podał nazwiska

Polski Związek Piłki Siatkowej szuka nowego selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy. Prezes PZPS Jacek Kasprzyk zdradził przed kamerami Polsatu Sport, że do tej pory oficjalnie zgłosiło się 11 kandydatów.

Po nieudanych igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro PZPS nie przedłużył umowy ze Staphanem Antigą. Kasprzyk poinformował, że związek chce podać nazwisko nowego selekcjonera do końca listopada.

"Czekamy na oferty do 31 października. Przeanalizujemy je, a potem wybierzemy trzech, czterech kandydatów, których zaprosimy na rozmowy" - stwierdził prezes PZPS.

"Jak do tej pory mamy 11 nazwisk, a z tego ośmiu Włochów" - wyznał Kasprzyk i podał konkretne nazwiska. Chęć poprowadzenia "Biało-czerwonych" wyrazili m.in. Ferdinando De Giorgi, Andrea Anastasi, Andrea Giani, Radostin Stojczew, Daniel Castellani. "Jest Rosjanin Jurij Mariczew. Nie ma Władimira Alekny, bo o niego wszyscy pytają" - zaznaczył.

"Do dzisiaj nie zgłosił się żaden polski trener nad czym ubolewam" - zakończył sternik siatkarskiej centrali.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy