Reklama

Reklama

Final Six Ligi Światowej: polscy siatkarze wkraczają do gry

Reprezentacja Polski siatkarzy o godzinie 21 rozegra swój pierwszy mecz w turnieju finałowym Ligi Światowej w Rio de Janeiro. Przeciwnikiem "Biało-czerwonych" będą Włosi.

Transmisja spotkania w Polsacie Sport, relacja punkt po punkcie w Interii.

Jeśli przedłuży się zaplanowane na 19 spotkanie Brazylii z Amerykanami, mecz Polaków może się nieco opóźnić, podobnie jak miało to miejsce wczoraj, gdy Serbowie z Włochami przystąpili do gry z prawie godzinnym opóźnieniem.

W pierwszym meczu naszej grupy Włosi pokonali 3:2 Serbię, co oznacza, że ewentualna wygrana Polaków za trzy punkty (3:0 lub 3:1) oznaczać będzie, że już dziś zapewnimy sobie awans do sobotniego półfinału.

W piątek w drugim meczu grupowym Polska zagra z Serbią.

Reklama

Włosi, w ekipie których tuż przed turniejem doszło do konfliktu, zdawali się być łatwym kąskiem, tymczasem wczoraj niespodziewanie pokonali Serbów i dziś podbudowani wygraną stawią czoła Polakom.

"Przygotowania idą pełną parą. W ramach aklimatyzacji zwiedziliśmy Stadion Maracana - miejsce finału zeszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej" - napisał na Facebooku Marcin Możdżonek i dodał, że zespół Stephane'a Antigi stać na medal w turnieju finałowym.

Jest o co grać, bo na triumfatora zawodów, oprócz prestiżu, czeka milion dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje