Reklama

Reklama

World Grand Prix: Piotr Makowski podał skład na turniej w Trujillo

Bez Mai Tokarskiej i Darii Paszek polskie siatkarki wystąpią w peruwiańskim Trujillo w drugim turnieju cyklu World Grand Prix. Selekcjoner reprezentacji Piotr Makowski ogłosił w czwartek 14-osobowy skład na najbliższe trzy mecze.

W Peru szkoleniowiec ma do dyspozycji 16 zawodniczek, a przed każdym turniejem musi podać 14-osobową kadrę. W trakcie meczów w Limie w roli kibiców wystąpiły Izabela Żebrowska i Elżbieta Skowrońska, które najpóźniej dołączyły do reprezentacji. Obie znalazły się już w kadrze meczowej w miejsce Paszek i nie będącej jeszcze w pełnej dyspozycji Tokarskiej.

Reklama

W składzie na najbliższy turniej jest również rozgrywająca Emilia Kajzer, która dopiero w środę dołączyła do reprezentacji. Zastąpiła kontuzjowaną Joannę Wołosz.

Polki, które wraz z Holenderkami są współliderkami drugiej dywizji WGP, w Trujillo zagrają z Kubą, Portoryko i Peru.

Skład reprezentacji na turniej WGP w Trujillo:

rozgrywające: Izabela Bełcik (Atom Trefl Sopot), Emilia Kajzer (Beef Master Budowlani Łódź).

przyjmujące: Klaudia Kaczorowska (Atom Trefl Sopot), Aleksandra Wójcik (Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo), Julia Twardowska (Pałac Bydgoszcz), Elżbieta Skowrońska (Canakkale Belediyesi Spor Kulubu), Izabela Kowalińska (Chemik Police).

atakujące: Katarzyna Zaroślińska (Atom Trefl Sopot), Malwina Smarzek (Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo).

środkowe: Agnieszka Kąkolewska (Impel Wrocław), Katarzyna Połeć (Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo), Aleksandra Sikorska (Beef Master Budowlani Łódź).

libero: Agata Durajczyk (Atom Trefl Sopot), Dorota Medyńska (Beef Master Budowlani Łódź).


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama