Reklama

Reklama

Turniej kwalifikacyjny do MŚ siatkarek: Hiszpania kolejnym rywalem Polek

Siatkarki reprezentacji Polski w swoim drugim meczu kwalifikacji do mistrzostw świata zagrają w sobotę w Łodzi z Hiszpankami (godz. 20.30). W innym spotkaniu grupy K Belgia zmierzy się ze Szwajcarią (17.30). Transmisje w Polsacie Sport.

Trzydniowy turniej w Atlas Arenie rozpoczął się w piątek. Na inaugurację Belgia wygrała z Hiszpanią 3:0 (25:20, 25:18, 25:12); później "Biało-czerwone" również 3:0 (25:14, 25:15, 25:9) pokonały Szwajcarię. W niedzielę Szwajcaria zagra z Hiszpanią, a Polska z Belgią.

W tym samym czasie co w Łodzi w strefie europejskiej rozgrywane są jeszcze cztery inne turnieje kwalifikacyjne. Awans do finałów mistrzostw świata (przełom września i października we Włoszech) uzyskają zwycięzcy grup oraz dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy