Reklama

Reklama

Siatkówka. Ferhat Akbas chce przejąć reprezentację Polski

Ferhat Akbas nie ukrywa, że chciałby przejąć reprezentację Polski siatkarek, którą opuścił Jacek Nawrocki. - To byłoby dla mnie wielkim zaszczytem - powiedział w rozmowie z serwisem "Sportowefakty.wp.pl".

"Biało-Czerwone" zakończyły niedawno udział w mistrzostwach Europy, gdzie dotarły do ćwierćfinału. Przed kilkoma dniami ogłoszono, że selekcjonerem reprezentacji nie będzie już Jacek Nawrocki. Umowa z nim rozwiązana została za porozumieniem stron.

W mediach trwają spekulacje na temat tego, kto mógłby zastąpić dotychczasowego trenera. Faworytami wydają się być Stephane Antiga, znany z pracy z męską reprezentacją Polski oraz Ferhat Akbas, prowadzący obecnie Eczacibasi Vitra Stambuł, a w przeszłości pracujący m.in. z Chemikiem Police. Pochodzący z Turcji szkoleniowiec przyznał w rozmowie z serwisem "Sportowefakty.wp.pl", że chciałby objąć stery naszej drużyny narodowej.

Reklama

Ferhat Akbas jasno deklaruje

- Chciałbym poprowadzić reprezentację Polski. To byłoby dla mnie wielkim zaszczytem - powiedział. Jak dodał, funkcję chciałby łączyć z pracą w obecnym klubie i nie uważa tego za problem. 

Kiedy poznamy nazwisko nowego selekcjonera? Wszystko wskazuje na to, że bezpośrednio po wyborach w PZPS, które odbędą się w dniach 27-28 września. 

TCReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje