Reklama

Reklama

Magdalena Stysiak zmienia barwy klubowe

Magdalena Stysiak opuści Savino Del Bene Scandicci i dołączy do zespołu Saugella Monza - informuje włoski dziennikarz Gian Luca Pasini. Reprezentantka Polski występuje we Włoszech od 2019 roku.

Ciekawe informacje płyną do nas z Włoch, a konkretnie od Gian Luki Pasiniego. Zdaniem włoskiego dziennikarza specjalizującego się w lokalnym rynku transferowym Magdalena Stysiak zmieni barwy klubowe. "To już praktycznie oficjalne"- pisze Pasini na swoim blogu.

Reprezentantka Polski występująca aktualnie w Savino Del Bene Scandicci ma od nowego sezonu grać w barwach półfinalisty niedawno zakończonych rozgrywek Serie A1 - Saugella Monza. W przeszłości w klubie z Monzy występowały już m.in. Katarzyna Skorupa czy Berenika Tomsia.

Magdalena Stysiak bohaterką transferu?

Stysiak w ekipie Scandicci występuje od 2019 roku. Wcześniej broniła barw polskich ekip - Chemika Police i Grot Budowlanych Łódź. Niedawno spekulowało się na temat jej przejścia do tureckiego Turk Hava Yollari Spor Kulubu, ale "wariant włoski" wydaje się znacznie bardziej prawdopodobny.

Reklama

Więcej na polsatsport.pl - kliknij TUTAJ!

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stysiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje