Reklama

Reklama

Leśniewicz: Nawrocki musi zrobić porządek z gwiazdami

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej wybrał Jacka Nawrockiego na selekcjonera siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet. 50-letni szkoleniowiec do tej pory nie pracował z żeńskimi drużynami.

"Ma dobry warsztat i pracował już z niejednym charakterem. Dobrze, że jest to trener z Polski, bo tutaj potrzeba bata. On zna środowisko, musi zrobić porządek z gwiazdami, które chcą rządzić. Jeszcze nic nie osiągnęły, a już chcą błyszczeć" - powiedziała Dominika Leśniewicz, złota medalistka mistrzostw Europy w 2003 roku.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy