Reklama

Reklama

Złotka-PZPS: Porozumienie

W siedzibie PZPS odbyło się ostatnie z serii wyjaśniających spotkań z członkiniami zespołu mistrzyń Europy 2003. Dominika Leśniewicz i Magdalena Śliwa rozmawiały z prezesami Mirosławem Przedpełskim i Waldemarem Wspaniałym.

W ostatniej chwili - z powodów rodzinnych - nie dotarła Małgorzata Niemczyk-Wolska. Przypomnijmy, że poprzednio dyskutowano grupowo w Dźwirzynie z przygotowującą się tam do sezonu połową drużyny, a później indywidualnie z nieobecnymi na zgrupowaniu Małgorzatą Glinką, Aleksandrą Przybysz i Dorotą Świeniewicz.

Cały czas chodzi oczywiście o sporną kwestię obiecanych i nie wypłaconych przez poprzednie władze związku premii za zdobycie tytułu. Wygląda na to, że sprawa ma wreszcie szczęśliwe zakończenie.

- Osiągnęliśmy porozumienie, damy to każdej z zawodniczek na piśmie, gdy tylko nasz kompromis potwierdzi zarząd PZPS, bo takich decyzji nie mam prawa podejmować jednoosobowo - powiedział prezes Przedpełski. - Nie ma już co wracać do argumentów obu "stron", zresztą nie chcielibyśmy być odbierani jako jakiekolwiek strony jakiegoś konfliktu. Rozmowy o pieniądzach zawsze są trudne, także między przyjaciółmi. Jestem bardzo zbudowany postawą wszystkich "złotek", z którymi rozmawialiśmy. Wykazały dużo cierpliwości i zrozumienia dla trudnej sytuacji finansowej Związku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy