Reklama

Reklama

ZAKSA - Jastrzębski. O której dzisiaj? Gdzie oglądać? Transmisja tv i online

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel to trzeci mecz finału siatkarskiej PlusLigi i odbędzie się w środę 11 maja. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek spotkania ZAKSA - Jastrzębski i gdzie oglądać. Transmisja meczu ZAKSA - Jastrzębski w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel na sport.interia.pl.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle może zapewnić sobie dzisiaj dziewiąty w historii klubu tytuł mistrza Polski. Drużyna z województwa opolskiego prowadzi w finale PlusLigi 2-0 z Jastrzębskim Węglem (rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw). Przypomnijmy, że śląski zespół w ubiegłym sezonie wywalczył mistrzostwo po finałowej batalii właśnie z ekipą z Kędzierzyna-Koźla. 

PlusLiga. O której godzinie początek finału Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel?

Spotkanie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel w ramach trzeciego meczu finału PlusLigi zostanie rozegrane w środę 11 maja. O której godzinie początek? Mecz ZAKSA - Jastrzębski rozpocznie się o godzinie 17.30. W pierwszym spotkaniu finałowym w Kędzierzynie-Koźlu ZAKSA wygrała pewnie 3:0. Spotkanie w Jastrzębiu-Zdroju było zdecydowanie bardziej emocjonujące, a do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był tie-break. Jastrzębski prowadził w meczu 2:1, lecz to ostatecznie ZAKSA cieszyła się z cennego zwycięstwa. 

Reklama

Czytaj również: Wleciał samolotem do tunelu i pokonał go z prędkością 245 km/h [WIDEO]

ZAKSA - Jastrzębski. Gdzie oglądać transmisję w tv?

W obecnym sezonie ZAKSA rywalizowała z Jastrzębskim już łącznie ośmiokrotnie. Poza wspomnianymi meczami finałowymi play-off w PlusLidze ekipa z województwa opolskiego wygrała siedmiokrotnie, a tylko raz na inaugurację kampanii śląska drużyna była górą w meczu o Superpuchar Polski 3-0. ZAKSA w lidze wygrała dwukrotnie z Jastrzębskim 3-0 oraz takim samym rezultatem w finale Pucharu Polski. ZAKSA grała z Jastrzębskim również w półfinale Ligi Mistrzów i na wyjeździe wygrała 3-0, a u siebie 3-2. Transmisja meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel w tv na kanale Polsat Sport. 

Zobacz też:

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel. Gdzie obejrzeć online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel online live stream na Polsat Box Go. Rywalizację ZAKSA - Jastrzębski można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel na sport.interia.pl.

Zobacz też: Reprezentant Polski w formie. Świetny mecz w walce o tytuł


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy