Reklama

Reklama

Wojciech Włodarczyk zawodnikiem Kioene Padwa

Wojciech Włodarczyk w przyszłym sezonie będzie siatkarzem Kioene Padwa - poinformował włoski klub. W przypadku 29-letniego przyjmującego, który ostatnio bronił barw Cerrad Enei Czarnych Radom, będzie to powrót do Serie A po rocznej przerwie.

Włodarczyk w rozgrywkach 2018/19 występował w Castellanie Grotte. Był czołową postacią w drużynie, ale nie zdołał uchronić jej przed zajęciem ostatniego miejsca w tabeli i spadkiem.

Kioene w minionych rozgrywkach, zakończonych przedwcześnie z powodu pandemii, uplasowało się na siódmej pozycji. Tę samą lokatę wywalczyli ostatnio w PlusLidze Czarni.

W przeszłości w klubie z Padwy grało już kilku Polaków, m.in. Michał Kubiak, Paweł Zagumny, Piotr Gruszka i nieżyjący już Arkadiusz Gołaś.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy