Reklama

Reklama

Wilfredo Leon pożegnał Vitala Heynena

Gwiazdor reprezentacji Polski i klubu Sir Safety Conad Perugia, Wilfredo Leon, we wzruszający sposób pożegnał trenera Vitala Heynena, który stracił pracę we włoskim zespole.

Reklama

Leon i Heynen mogą wciąż współpracować ze sobą w reprezentacji Polski, ale na niwie klubowej - przynajmniej w najbliższym czasie, będzie o to bardzo trudno. Dlatego Kubańczyk z polskim paszportem postanowił skierować kilka słów do Belga na pożegnanie. 

Reklama

- Dziękuję ci za wszystkie wskazówki i wsparcie, które mi przekazałeś przez te dwa lata. Wiele się od ciebie nauczyłem. Niektórzy mówili mi, że ciężko będzie nam spędzać tyle czasu ze sobą, wszak pracujemy również w reprezentacji. Ale wciąż żyjemy i nie było tak źle (śmiech). Widzimy się niedługo w Spale i mam nadzieję, że jeszcze coś razem wygramy w tym roku - skwitował Leon w mediach społecznościowych.

Wilfredo Leon pokazał przywiązanie do Vitala Heynena

51-letni Heynen to wielce utytułowany trener, który na swoim koncie posiada przede wszystkim mistrzostwo świata wywalczone z naszą reprezentacją w 2018 roku. Z sukcesami pracował także w klubach niemieckich, belgijskich oraz francuskich. Z włoską Perugią dwukrotnie sięgnął po Superpuchar Italii.

Więcej na polsatsport.pl - kliknij TUTAJ!

KN, Polsat Sport

Dowiedz się więcej na temat: Wilfredo Leon | Vital Heynen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje