Reklama

Reklama

Tauron 1 Liga. Krispol Września - eWinner Gwardia Wrocław 3:1 w 10. kolejce

W pierwszym meczu 10. kolejki Tauron 1. Ligi KRISPOL Września pokonał eWinner Gwardię Wrocław 3:1 (25:20, 25:22, 24:26, 25:19). MVP został wybrany Mateusz Linda.

W dwóch pierwszych setach zdecydowaną przewagę miał KRISPOL. W pierwszej partii Gwardia prowadziła tylko na początku, ale później na parkiecie rządzili gospodarze. Kolejny set był bardziej wyrównany, ale w końcówce szalę na swoją korzyść ponownie przechylił KRISPOL.

W trzeciej partii sytuacja się odwróciła. Obie drużyny grały punkt za punkt. Wydawało się, że wrocławianie łatwo zwyciężą. W końcówce wypracowali bowiem czteropunktową przewagę i mieli piłki setowe. Siatkarze z Wrześni zdołali jednak wyrównać. Ostatecznie jednak dwie kolejne akcje padły łupem Gwardii i wygrała seta 26:24.

Reklama

Podrażniony KRISPOL nie miał zamiaru wypuścić zwycięstwa w meczu. W czwartej partii gospodarze się zmobilizowali i wygrali do 19, a cały mecz 3:1. 

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy