Reklama

Reklama

Sześciu kubańskich siatkarzy z zarzutem gwałtu w Finlandii

Sześciu siatkarzom z reprezentacji Kuby postawiono zarzut brutalnego gwałtu w Finlandii - poinformował we wtorek lokalny prokurator. Do zdarzenia doszło na początku lipca, gdy drużyna z Ameryki Środkowej przebywała w Tampere w związku z turniejem Ligi Światowej.

Fińska policja zatrzymała pierwotnie ośmiu zawodników, ale po pewnym czasie dwóch wypuszczono, a pozostali zostali w areszcie na czas śledztwa. Nie przyznają się oni do winy.

Wspomnianych sześciu graczy straciło szansę na występ w igrzyskach. Występujący w osłabionym składzie Kubańczycy w Rio de Janeiro przegrali wszystkie pięć spotkań w fazie grupowej, w tym poniedziałkowy mecz z Polakami (0:3).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama