Reklama

Reklama

Stephane Antiga przeszedł artroskopię kolana

Przyjmujący PGE Skry Bełchatów Stephane Antiga przeszedł w sobotę w jednej z łódzkich klinik zabieg artroskopii kolana. Późnym popołudniem siatkarz ma być wypisany do domu.

Artroskopię, która miała oczyścić kolano i poprawić zakres jego ruchu, przeprowadził doktor Marcin Domżalski. Podczas zabiegu obecny był również klubowy lekarz mistrzów Polski Wojciech Łucarz.

"Udało się w 100 procentach wykonać to, co było zaplanowane. Zakres ruchu kolana znacznie się poprawił. Teraz zawodnika czeka intensywna rehabilitacja" - powiedział Domżalski.

Jego zdaniem w tej chwili nie można jeszcze powiedzieć, kiedy Antiga wróci do gry.

"Wszystko zależy od tego, jak zareaguje kolano. Za dwa, trzy tygodnie będzie można dokładnie określić, kiedy Antigua będzie mógł wrócić na parkiet. Oczekiwania są takie, by był w pełni sił na Final Four (10-11 kwietnia w Łodzi - przyp. red). Z tą myślą była przeprowadzona artroskopia" - wyjaśnił Domżalski.

Reklama

Na ból kolana Antigua zaczął narzekać po meczu Plus Ligi z Jastrzębskim Węglem. Po szczegółowych badaniach okazało się, że powodem bólu był kawałek oderwanej chrząstki, która w sobotę została usunięta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy