Reklama

Reklama

"Skowronek" w Vicenzie!

Katarzyna Skowrońska zmienia klub! Po długich negocjacjach reprezentantka Polski podpisała kontrakt z włoskim klubem Minetti Vicenza.

- Już od trzech lat Włosi starali się mnie namówić na ten kontrakt - powiedziała Skowrońska w "Super Expressie".

- W końcu uległam i jestem szczęśliwa. Umowa wiąże mnie z klubem na rok. Do Włoch nie pojadę sama. Biorę swojego chłopaka. Jakub zrobi sobie roczne wakacje - dodała 22-letnia siatkarka, która ostatni sezon spędziła w Nafcie Gaz Piła.

W Vicenzie Skowrońska będzie mogła liczyć na pomoc Magdaleny Śliwy. Była rozgrywająca reprezentacji jest kapitanem tego zespołu.

- Kaśka już wcześniej rozmawiała ze mną na temat przejścia do Vicenzy. Powiedziałam jej tylko, że ja nie narzekam na grę w tym klubie. Prezes Coviello mówi wprost, że najważniejsza jest widowiskowa i atrakcyjna gra. Nie liczy na żadne puchary czy mistrzostwo. Poza tym chce promować młode zawodniczki. Przecież Gosia Glinka swoją włoską karierę zaczynała od Vicenzy... - stwierdziła polska rozgrywająca.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy