Reklama

Reklama

Siatkówka. Nikola Grbić pożegna się z ZAKSĄ już wkrótce?

Szkoleniowiec Nikola Grbić może opuścić ekipę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po finale siatkarskiej Ligi Mistrzów - twierdzi włoski dziennikarz Gian Luca Pasini. Według tych doniesień, Serb ma zostać nowym trenerem Sir Safety Conad Perugia.

"Czy to dzień Grbicia w Perugii?" - pyta Gian Luca Pasini, sugerując, że trener może pożegnać się z ZAKSĄ zaraz po finałowym starciu LM z włoskim klubem Itasem Trentino. Dziennikarz dodał także, że nowymi siatkarzami Perugii mogą zostać Riccardo Sbertoli i Ricardo Lucarelli.

- Grbić to profesjonalista w każdym calu. Zawsze odmawiał, bo ma ważny kontrakt z naszym klubem. Przypomnę, że my w już w grudniu ogłosiliśmy, że Nikola z nami zostaje i mam nadzieję, że nic się w tej sprawie nie zmieni - podkreślał swego czasu w rozmowie z Polsatem Sport prezes ZAKSY Sebastian Świderski.

Reklama

Grbić zastąpi Heynena?

Gdyby Grbić faktycznie trafił do Perugii, zostałby następcą Vitala Heynena. Szkoleniowiec reprezentacji Polski został kilka tygodni temu zwolniony z włoskiego klubu. Dla Grbicia byłby to powrót do tej drużyny - był już jej trenerem w sezonie 2014/2015.

Więcej przeczytasz na stronie polsatsport.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL