Reklama

Reklama

Siatkówka. Joanna Wołosz z Superpucharem Włoch

Joanna Wołosz świetnie rozpoczęła sezon klubowy. Jej zespół Imoco Volley Conegliano sięgnął po Superpuchar Włoch, pokonując Igor Gorgonzolę Novara 3:0 (25:20, 25:17, 25:21).

Polka wyszła w pierwszej szóstce. Świetnie rozumiała się z Paolą Egonu. Włoszka dopiero przed sezonem dołączyła do Imoco Volley, przychodząc z Novary. Jednak jej współpraca z koleżankami układała się świetnie. Nie było widać braku zgrania. Zdobyła 26 punktów i poprowadziła swój zespół do triumfu.

To drugi z rzędu Superpuchar Włoch wygrany przez Imoco Volley i Joannę Wołosz. Polka występuje w tej drużynie od sezonu 2017/18 i jest podstawową rozgrywającą. Dwukrotnie zdobyła z zespołem mistrzostwo Włoch, a w poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce w Lidze Mistrzyń przegrywając właśnie z Igorem Gorgonzolą Novara.

Reklama

W ekipie rywalek, od tego sezonu, gra inna Polka, Zuzanna Górecka, ale nie radzi sobie tak dobrze. W sobotnim meczu grała od początku trzeciego seta i zdobyła dwa punkty.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy