Reklama

Reklama

Siatkarski Memoriał Wagnera w tym roku w Płocku

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w dniach 6-8 września odbędzie się w Płocku - poinformowali w środę organizatorzy. W imprezie wystąpią reprezentacje siatkarzy Rosji, Niemiec, Holandii i Polski.

"Na 99 procent spotkamy się w płockiej Orlen Arenie. Po spotkaniu z władzami miasta stwierdziliśmy, że jest to znakomite miejsce, by pokazać siatkówkę na najwyższym poziomie i zaszczepić modę na nią wśród miejscowej młodzieży. Takie zadanie postawiliśmy przed sobą rok temu w Zielonej Górze, gdzie króluje żużel oraz koszykówka i - z tego, co słyszę - odnieśliśmy sukces. Teraz czas na bastion piłki ręcznej" - powiedział prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i organizator turnieju Jerzy Mróz.

Turniej zostanie rozegrany dwa tygodnie przed mistrzostwami Europy, których organizatorem będą wspólnie Polska i Dania.

Reklama

Pierwszy turniej pamięci legendarnego trenera odbył się 10 lat temu w Olsztynie. Później gościł m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach, a ostatnio w Zielonej Górze. Czterokrotnie zwyciężyli biało-czerwoni, dwa razy Holendrzy, a po jednym triumfie mają w dorobku zespoły Rosji, Niemiec, Włoch i Brazylii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy