Reklama

Reklama

Siatkarska Liga Mistrzyń. Jest walkower w grupie polskiego zespołu

Zespół Fatum Nyiregyhaza nie będzie w stanie podejść do zaplanowanego na środę zaległego spotkania Ligi Mistrzyń z A. Carraro Imoco Conegliano - powodem są zarażenia koronawirusem w węgierskiej ekipie. Drużyna z Włoch zdobędzie więc punkty walkowerem. W grupie E z obiema ekipami rywalizuje też Chemik Police.

W ten sposób zespół, w którym występuje Joanna Wołosz, dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty z 12 "oczkami" prowadzi w tabeli. Na drugim miejscu jest Grupa Azoty Chemik Police z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki.

Do końca fazy grupowej pozostały do rozegrania jeszcze dwie kolejki. Do ćwierćfinału awansują zwycięzcy pięciu grup oraz trzy zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem.

Reklama

Siatkarska Liga Mistrzyń. Wyniki 4. kolejki grupy E

Grupa Azoty Chemik Police - ZOK Ub 3:0 (25:17, 25:19, 25:14) 

A. Carraro Imoco Conegliano - Fatum Nyiregyhaza 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Siatkarska Liga Mistrzyń. Tabela grupy E

Kolejno: mecze, zwycięstwa, porażki, sety, punkty

1. A. Carraro Imoco 4 4 0 12-0  12

2. Grupa Azoty Chemik Police 4 3 1  9-4   9

3. ZOK 4 1 3  4-9   3

4. Fatum  4 0 4  0-12  0

lic/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama