Reklama

Reklama

Siatkarki zadowolone, trener mniej...

- Mimo tego, iż z dzisiejszej gry nie jestem zadowolony, to cieszy dzisiejsza wygrana nad drużyną Azerbejdżanu - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Andrzej Niemczyk.

- Zarówno mój zespół jak i zespół Azerbejdżanu zagrał dzisiaj poniżej swoich możliwości, zespoły popełniały dużo błędów. Był to jednak pierwszy mecz i myślę, że oba zespoły pokażą jeszcze w tym turnieju lepszą siatkówkę - podsumował zwycięstwo nad Azerkami (3:0) Niemczyk.

Siłę rywalek podkreśliła Agata Mróz. - Podeszłyśmy zestresowane do pierwszego meczu, ponieważ każdy z zespołów nastawia się na pokonanie naszego zespołu. Wiadomą rzeczą jest, iż Azerbejdżan jest mocnym zespołem, ale cieszę się bardzo że udało nam się zmobilizować i pokonać go 3:0. Było bardzo nerwowo, ale następny mecz na pewno będzie łatwiejszy pod tym względem.

Reklama

- Jutro gramy z Niemkami-musimy się odegrać za Drezno. Musimy się zmobilizować bardzo, nie możemy grać tak nerwowo jak teraz - prowadzimy paroma punktami i nagle tracimy tą przewagę - dodała Mróz.

- Rozpoczęcie turnieju jest zawsze nerwowe i cieszę się, że ten mecz tak się rozpoczął. Cieszę się bardzo w wygranej 3:0 - mecz ten dedykujemy Arkowi Gołasiowi. Bardzo się cieszę, że w ten sposób rozpoczynamy turniej - stwierdziła Ola Przybysz.

Jola Szumilas, Szymon Kraut; Zagrzeb

Zobacz galerię zdjęć z meczu POLSKA - AZERBEJDŻAN

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy