Reklama

Reklama

Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police zostały morsami. To zakład

Pokaz radości siatkarek Grupy Azoty Chemika Police trafił do mediów społecznościowych klubu. Sportsmenki po zwycięstwie w Tauron Pucharze Polski postanowiły zostać morsami. Okazało się, że to skutek zakładu.

Morsowanie stało się ostatnio bardzo modną formą spędzania wolnego czasu. Pomijając wszelkie korzyści zdrowotne płynące z morsowania, a także nieodpowiedzialne podejście do sztuki zanurzania się w zimnej wodzie, sieć w minionych tygodniach zalewają memy związane z morsowaniem.

Tym razem w mediach społecznościowych pojawił się wyjątkowy film, na którym morsowania postanowiły spróbować siatkarki Grupy Azoty Chemika Police. Sportsmenki weszły do zimnej wody wskutek zakładu. Miały bowiem wejść do zimnej wody, jeśli zwyciężą w Tauron Pucharze Polski.

"Kiedy wygrywasz Puchar Polski i zostajesz morsem" - napisano na oficjalnym profilu klubu na Facebooku.

Reklama

Zawodniczkom odwagi dodał trener Łukasz Filipecki, który również zanurzył się w zimnej wodzie. W ślad za nim poszły między innymi Aleksandra Kąkolewska oraz Aleksandra Żurawska.

 Nagranie zebrało wśród fanów tylko pozytywne recenzje. Wszyscy zgodnie przyznają, że dziewczyny są odważne i gratulują im sukcesu na boisku - finałowej wygranej z zespołem Grot Budowlanymi Łódź.

AB

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL