Reklama

Reklama

Siatkarka Katarzyna Skorupa nie zagra już w tym sezonie

Rozgrywająca mistrza Azerbejdżanu i aktualnego lidera rozgrywek Rabity Baku Katarzyna Skorupa z powodu kontuzji nie zagra do końca sezonu. Siatkarka ma uraz prawej dłoni i za kilka dni przejdzie operację w Paryżu.

Skorupa, była reprezentantka Polski, od pewnego czasu borykała się z kontuzją ścięgien prawej dłoni. "Przeprowadziliśmy badania w Azerbejdżanie, a także w Polsce i okazało się, że operacja jest nieunikniona" - powiedział menedżer zawodniczki Jakub Dolata.

Skorupa była podstawową rozgrywającą Rabity, w której występuje także inna Polka - Katarzyna Skowrońska-Dolata. Niedawno przedłużyła umowę z azerskim klubem na kolejne dwa sezony. Najlepszy zespół Azerbejdżanu przed trzema tygodniami zajął trzecie miejsce w turnieju finałowym Ligi Mistrzyń.

Reklama

Rabita rozpoczyna walkę o obronę mistrzowskiego tytułu. W poniedziałek w pierwszym meczu półfinałowym zmierzy się z Azerrail Baku. W drugiej parze spotkają się dwie inne drużyny ze stolicy Azerbejdżanu Azeryol oraz Igtisadchi.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy