Reklama

Reklama

Puchar Challenge siatkarzy - porażka w finale zespołu Fabiana Drzyzgi

Siatkarze włoskiego zespołu Bunge Rawenna wywalczyli Puchar Challenge. W rewanżowym meczu finału pokonali na wyjeździe Olympiakos Pireus 3:1 (28:26, 23:25, 25:20, 25:18). Pierwsze spotkanie również wygrali 3:1. W greckiej ekipie wystąpił Fabian Drzyzga.

Kilka godzin wcześniej zakończyły się zmagania w Pucharze Challenge siatkarek. Tam najlepsze okazały się zawodniczki Olympiakosu Pireus, które w rewanżu pokonały na wyjeździe turecki Bursa BBSK 3:1. Pierwsze spotkanie grecki zespół przegrał u siebie, ale tylko 2:3.

Wynik rewanżowego meczu finału Pucharu Challenge siatkarzy:

Olympiakos Pireus - Bunge Rawenna 1:3 (26:28, 25:23, 20:25, 18:25).

Pierwszy mecz - 3:1 dla Bunge. Puchar dla Bunge.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama