Puchar Challenge siatkarzy - awans Delecty Bydgoszcz do półfinału

Siatkarze Delecty Bydgoszcz pokonali u siebie Radnicki Kragujevac 3:0 (25:20, 25:17, 25:19) w rewanżowym meczu 1/4 finału Challenge Cup. O awansie gospodarzy do półfinału zadecydowało zwycięstwo 15:11 w złotym secie. Pierwszy mecz serbski zespół wygrał 3:0.

Delecta Bydgoszcz - Radnicki Kragujevac 3:0 (25:20, 25:17, 25:19) złoty set 15:11

Delecta Bydgoszcz: Wojciech Jurkiewicz, Michał Masny, Stephane Antiga, Andrzej Wrona, Dawid Konarski, Marcin Wika - Michał Dębiec (libero) - Marcin Waliński, Łukasz Owczarz, Piotr Lipiński, Tomasz Wieczorek.

Radnicki Kragujevac: Milan Ilic, Nemanja Stevanovic, Nemanja Radovic, Vladimir Cedic, Lazar Cirovic, Radisa Stevanovic - Srdjan Pantelic (libero) - Igor Jovanovic, Aleksandar Blagojevic, Ivan Perovic, Dusan Vulovic, Janko Ivovic.