Reklama

Reklama

PTPS Piła nie rozpada się. Kluczowy sponsor Enea zostaje na kolejny rok

Firma Enea SA postanowiła wspierać siatkarki z Piły przez kolejny rok - podaje pilski klub. To znaczy, że PTPS Piła nie straci tytularnego sponsora. Na razie sytuacja pilskich siatkarek w lidze jest bardzo zła - w Tauron Lidze zajmują one ostatnie miejsce.

Pilanki mają zaledwie cztery punkty, gdyż wygrały tylko jedno spotkanie (z Jokerem Świecie) i jedno przegrały po tie-breaku (z BKS Bielsko-Biała). Jak dramatyczna to sytuacja w tabeli świadczy fakt, że przedostatni zespół Jokera Świecie ma tych punktów dziesięć. Na pilski klub w tym sezonie spadło też wiele innych kataklizmów, na Covid-19 umarł wieloletni prezes i założyciel Radosław Ciemięga.

Dobra informacja jest taka, że zostaje z klubem firma Enea jako sponsor tytularny. Pilski klub poinformował o przedłużeniu współpracy o kolejny rok. − Ważne jest dla nas, że drużyna od lat z sukcesami zajmuje się szkoleniem młodzieży i ma na swoim koncie medale mistrzostw Polski kadetek i młodziczek. Klub jest jedną z najsilniejszych sportowo marek w północno-zachodniej Wielkopolsce. Nasze wsparcie ma w tym roku jeszcze większe znaczenie, jesteśmy z naszymi sportsmankami nawet w tak trudnym czasie jak ten, który zdominowała pandemia - powiedziała Anna Lutek, dyrektor Departamentu PR i Komunikacji Enei.

Kolejny mecz pilskich siatkarek - w sobotę 6 lutego o godz. 18 z Radomką Radom na własnym parkiecie.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy