Reklama

Reklama

Przybysz: Zawiódł blok

Niezbyt udanie zaczął się dla polskiej siatkarki Aleksandry Przybysz playoffs o awans do Serii A. Jej zespół Rebecchi Rivergaro przegrał na własnym parkiecie z Fornarina Civitanova Marche 0:3.

- Nie myślałam nawet przez chwilę,że tak się zakończy pierwszy z najważniejszych meczów w sezonie. Ostatnie spotkania w naszym wykonaniu były naprawdę dobre. Ale po raz kolejny potwierdza się zasada, że playoffs rządzi się swoimi prawami - powiedziała INTERIA.PL Przybysz.

- W całym spotkaniu zdecydowanie prowadził zespól przeciwnika. Zagrywałyśmy słabo. Nasza zagrywka nie robiła najmniejszej "krzywdy" rywalkom. Ale najsłabszym elementem był blok (w całym spotkaniu tym elementem zdobyłyśmy tylko 3 punkty). a co za tym idzie również nie najlepiej spisywałyśmy się w obronie. Natomiast zespół z Fornarina Civitanova rozegrał bardzo dobre spotkanie. Zagrywały technicznie. W ataku nie do zatrzymania były Tatiana Szapownikow i Erna Brinkman, ale najwięcej kłopotów wyrządziła nam Antonela Bragaglia, która zakończyła spotkanie z 93% skutecznością w tym elemencie - dodała Polka.

Reklama

Przybysz w tym pojedynku zdobyła 13 punktów, grając z 48-procentową skutecznością w ataku (11 z 23). Dwa "oczka" Polka dorzuciła blokiem. W przyjęciu nie była tak pewna jak zawsze, gdyż zagrała na 68-procentowym odbiorze.

- W środę drugi mecz, na boisku przeciwnika. Wierzę,że wyciągniemy odpowiednie wnioski z tej porażki i doprowadzimy do trzeciego spotkania, które ewentualnie zostanie rozegrane w niedzielę - stwierdziła Przybysz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy