Reklama

Reklama

Polska - Niemcy. Lavarini tym razem z triumfem? Gdzie oglądać? (transmisja)

Polska - Niemcy to towarzyski mecz w siatkówce kobiet, który odbędzie się w środę 25 maja. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie w Nysie i gdzie oglądać drugi występ reprezentacji Polski pod wodzą nowego selekcjonera Stefano Lavariniego. Transmisja meczu Polska - Niemcy w tv i online live stream. Relacja i wynik sparingowego spotkania Polska - Niemcy na sport.interia.pl.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet przygotowuje się do nadchodzącej wielkimi krokami Ligi Narodów, którą "Biało-Czerwone" zainaugurują 2 czerwca meczem z Kanadą. Dzisiaj podopieczne Stefano Lavariniego ponownie zagrają z Niemkami w spotkaniu towarzyskim, tym razem w Nysie. Transmisja środowego meczu Polska - Niemcy w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w Internecie na Polsat Box Go

Siatkówka kobiet: Polska - Niemcy. O której godzinie dzisiaj początek meczu towarzyskiego w Nysie?

Spotkanie towarzyskie Polska - Niemcy w siatkówce kobiet odbędzie się w środę 25 maja. O której godzinie początek drugiego meczu towarzyskiego z Niemkami? Mecz Polska - Niemcy rozpocznie się o godzinie 18.30. Wczoraj w Gliwicach "Biało-Czerwone" zagrały z Niemkami w ramach pierwszego meczu sparingowego. Debiut 43-letniego selekcjonera Stefano Lavariniego na ławce trenerskiej Polek nie był ostatecznie udany i Włoch marzenia o pierwszej wygranej musiał odłożyć co najmniej do dzisiejszego spotkania. We wtorek Polki przegrały z Niemkami 2-3, choć prowadziły w meczu już 2-0 (25-16, 25-20, 25-27, 19-25, 14-16)

Reklama

Zobacz również: Siatkówka kobiet. Efektowna wymiana w meczu Polska - Niemcy

Polska - Niemcy. Gdzie oglądać transmisję sparingu w tv?

Zobacz też:

Przed zbliżającą się Ligą Narodów selekcjoner Lavarini nie powołał do kadry doświadczonych w reprezentacji zawodniczek: Malwiny Smarzek, Martyny Grajber czy Julii Nowickiej. W drużynie są natomiast m.in. Joanna Wołosz (miała wolne w pierwszym meczu z Niemkami) Maria Stenzel czy Klaudia Alagierska. Pierwszy turniej w ramach Ligi Narodów 2022 odbędzie się w amerykańskim Shreveport-Bossier City w dniach 2-5 czerwca, a Polki zmierzą się kolejno z Kanadą, Brazylią, Koreą Południową i właśnie NiemkamiTransmisja dzisiejszego meczu Polska - Niemcy w tv na kanale Polsat Sport

Polska - Niemcy w siatkówce kobiet. Gdzie obejrzeć mecz towarzyski online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu Polska - Niemcy online live stream na Polsat Box Go. Rywalizację Polska - Niemcy można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik pojedynku Polska - Niemcy na sport.interia.pl.

Sprawdź także: Ostatnia akcja meczu! Polki przegrały 3:2 towarzyskie spotkanie

Kiedy i o której godzinie początek meczu Polska - Niemcy? Środa 25 maja, godzina 18.30. Transmisja TV Polska - Niemcy: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Polska - Niemcy? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL