Reklama

Reklama

Polska - Korea Południowa. O której godzinie? Gdzie oglądać? (transmisja)

Polska - Korea Południowa to towarzyski mecz w siatkówce kobiet i odbędzie się w czwartek 23 czerwca. O której godzinie początek spotkania? Gdzie oglądać sparingowy mecz Polska - Korea? Transmisja potyczki Polska - Korea Południowa w tv i online live stream. Tekstowa relacja i wynik meczu na sport.interia.pl.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet jest po dwóch turniejach Ligi Narodów i po 8 z 12 meczach fazy grupowej zajmują dziewiąte miejsce w stawce szesnastu drużyn. Teraz (w czwartek i piątek) kadra prowadzona przez Stefano Lavariniego rozegra w Radomiu dwa spotkania towarzyskie z reprezentacją Korei PołudniowejTransmisja meczu Polska - Korea Południowa w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w Internecie na Polsat Box Go. 

Reklama

Polska - Korea Południowa. O której godzinie początek meczu towarzyskiego?

Mecz Polska - Korea Południowa w pierwszym meczu towarzyskim odbędzie się w czwartek 23 czerwca. O której początek spotkania w Radomiu? Mecz Polska - Korea Południowa rozpocznie się o godzinie 18.00. Towarzyskie spotkania z Koreą Południową są przetarciem dla Polek przed zmaganiami w trzecim turnieju Ligi Narodów, który odbędzie się w Bułgarii. W Sofii Polska zagra z Włochami, Chinami, Bułgarią i Dominikaną o to, by ukończyć zmagania w czołowej "ósemce" Ligi Narodów i wystąpić w fazie pucharowej tych rozgrywek. Korea Południowa to najgorsza drużyna Ligi Narodów i jak dotąd przegrały wszystkie spotkania (bilans 0-8). 

Zobacz też: MŚ w siatkówce plażowej. Złote medale dla Brazylijek i Norwegów

Polska - Korea Południowa. Gdzie oglądać mecz towarzyski w tv? (transmisja)

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet po raz ostatni grała z Koreą Południową niedawno, bo przed trzema tygodniami w ramach Ligi Narodów 2022. Wówczas "Biało-Czerwone" nie dały żadnych szans zespołowi z Azji i wygrały pewnie 3:0, tracąc w pierwszym secie raptem dziewięć punktów. Polska poniosła ostatnią porażkę z Koreą przed trzema laty - w ramach Ligi Narodów. Polki wygrały sześć z dziesięciu minionych meczów z Koreą PołudniowąTransmisja meczu Polska - Korea Południowa  w tv na kanale Polsat Sport

Polska - Korea południowa. Gdzie obejrzeć transmisję online live stream?

Transmisja meczu Polska - Korea Południowa w ramach pierwszego meczu towarzyskiego w Radomiu online live stream na Polsat Box Go. Starcie Polska - Korea Południowa można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl.

Czytaj również: Minister Sportu i Turystyki ma nową rzeczniczkę. To była siatkarka

Kiedy i o której godzinie początek meczu Polska - Korea Południowa? Czwartek 23 czerwca, godzina 18.00. Transmisja TV Polska - Korea Południowa: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Polska - Korea Południowa? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL