Reklama

Reklama

Polska - Korea Południowa. O której dzisiaj? Gdzie oglądać? (transmisja)

Polska - Korea Południowa to drugi mecz towarzyski w siatkówce kobiet i odbędzie się w piątek 24 czerwca. O której godzinie początek spotkania w Radomiu? Gdzie oglądać sparingowy mecz Polska - Korea? Transmisja potyczki Polska - Korea Południowa w tv i online live stream. Tekstowa relacja i wynik meczu na sport.interia.pl.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet rozegra dzisiaj z Koreą Południową drugie towarzyskie spotkanie w Radomiu. Obie kadry walczą także w Lidze Narodów 2022, w której Polki zajmują dziewiąte miejsce, a Koreanki zamykają tabelę i plasują się na szesnastej pozycji. Transmisja piątkowego meczu towarzyskiego Polska - Korea Południowa w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w Internecie na Polsat Box Go. 

Reklama

Polska - Korea Południowa. O której godzinie początek meczu towarzyskiego?

Mecz Polska - Korea Południowa w drugim spotkaniu towarzyskim odbędzie się w piątek 24 czerwca. O której godzinie dzisiaj początek starcia w Radomiu? Mecz Polska - Korea Południowa rozpocznie się o godzinie 18.00. Towarzyskie spotkanie z Koreą Południową jest ostatnim przetarciem Polek przed zmaganiami w trzecim turnieju Ligi Narodów, który odbędzie się w Bułgarii w następnym tygodniu. W Sofii Polska zagra z Włochami, Chinami, Bułgarią i Dominikaną o to, by ukończyć zmagania w czołowej "ósemce" Ligi Narodów i wystąpić w fazie pucharowej tych rozgrywek.

Zobacz też: MŚ w siatkówce plażowej. Złote medale dla Brazylijek i Norwegów

Polska - Korea Południowa. Gdzie oglądać mecz towarzyski w tv? (transmisja)

-"Mecze z Koreą Południową to kolejny etap naszych przygotowań do Mistrzostw Świata. Cieszę się, że będziemy mogli tu promować naszą reprezentację kobiet. Jestem pewny, że ta hala wypełni się do ostatniego miejsca. A co do przyszłości, to jesteśmy otwarci na współpracę. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń sportowych" - mówił Sebastian Świderski, prezes PZPS podczas briefingu prasowego w hali Radomskiego Centrum Sportu. Transmisja meczu Polska - Korea Południowa  w tv na kanale Polsat Sport. 

Polska - Korea południowa. Gdzie obejrzeć transmisję online live stream?

Transmisja meczu Polska - Korea Południowa w ramach drugiego meczu towarzyskiego w Radomiu online live stream na Polsat Box Go. Starcie Polska - Korea Południowa można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl.

Czytaj również: Minister Sportu i Turystyki ma nową rzeczniczkę. To była siatkarka

Kiedy i o której godzinie początek meczu Polska - Korea Południowa? Piątek 24 czerwca, godzina 18.00. Transmisja TV Polska - Korea Południowa: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Polska - Korea Południowa? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL