PlusLiga: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów. Kto zajmie 3. miejsce? O której mecz?

Piątkowy wieczór może nam już przynieść odpowiedź na to, kto zajmie trzecie miejsce w sezonie 2023/2024 w Plus Lidze. W Warszawie Projekt przystąpi do rewanżowego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów. Ekipa ze stolicy stoi przed szansą przypieczętowania zdobycia brązowego krążka. Być może jednak to Resovia wyrówna stan rywalizacji. Zobacz, gdzie i o której oglądać mecz Projekt Warszawa - Resovia Rzeszów.

Andrzej Wrona w barwach Projektu Warszawa/Piotr Matusewicz/East News

Pierwszy mecz w hali Podpromie przez pierwsze dwa sety był bardzo wyrównany. Obie partie toczyły się na przewagi i ostatecznie padły łupem Projektu. Dopiero ostatni set w pełni ukazał świetną wtedy dyspozycję Warszawian, którzy pewnie go wygrali.

Stawką rywalizacji pomiędzy dwoma ekipami jest nie tylko brązowy medal PlusLigi, ale również prawo do gry w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie. Pomimo porażki w pierwszym meczu Asseco absolutnie nie stoi na przegranej pozycji. Wszak mają oni w swoim składzie kilku mocnych zawodników, którzy zawsze są w stanie odwrócić losy rywalizacji.

Ewentualna wygrana Projektu i zdobycie brązu byłoby dla Warszawian powtórzeniem rezultatu z sezonu 2020/2021. Dotychczasowym największym sukcesem ekipy ze stolicy było zdobycie drugiego miejsca w sezonie 2018/2019.

Mecz Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów pokaże Polsat Sport 1. Początek transmisji o godzinie 20:30.

Jude Bellingham - najlepsze akcje z Ligi Mistrzów 2023/2024. WIDEO/Polsat Sport/Polsat Sport