Reklama

Reklama

Piotr Nowakowski zamieścił w sieci zdjęcie po wygranym meczu siatkarzy

Reprezentanci Polski po niedzielnym meczu z Serbią zagwarantowali sobie trzecie miejsce na mistrzostwach Europy. Tuż po zwycięstwie Piotr Nowakowski zamieścił w mediach społecznościowych wpis z pełnym radości zdjęciem. Pod nim pojawiła się fala gratulacji.

W niedzielę w katowickim Spodku polscy siatkarzy podjęli Serbię w walce o brązowy medal mistrzostw Europy. Ten wywalczyli sobie pewnie, wygrywając ze swoim przeciwnikiem 3-0.

Choć drużyna z pewnością liczyła na więcej, mając w głowie ostatnią porażkę ze Słowenią oraz zaprzepaszczoną szansę na awans do finału, Polacy znaleźli też siłę na pokaz radości i uśmiechu. Tuż po spotkaniu na Instagramie Piotra Nowakowskiego pojawiło się zdjęcie z bardzo pozytywnym przekazem.

Wierni fani polskich siatkarzy

"Kocham" - napisał Nowakowski, dodając do krótkiego opisu serduszko oraz brązowy medal.

Reklama

Na fotografii rzuca się w oczy przede wszystkim Bartosz Kurek, który znalazł się w centralnej jej części. Siatkarz wykonał bowiem śmieszną pozę.

Fani zgodnie przyznają, że "Biało-Czerwoni" wykonali świetną robotę. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Wśród nich również te od Kamila Stocha. - Gratulacje! - napisał nasz wybitny skoczek.

ABReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy