Reklama

Reklama

Niemczyk: Obiecywano nam więcej

- Sytuacja finansowa reprezentacji uległa poprawie. Podpisałem poważny kontrakt i wreszcie przestanę do kadry dopłacać - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" trener reprezentacji Polski siatkarek Andrzej Niemczyk.

- Dostaniemy 70 tysięcy dolarów za ubiegłoroczne Grand Prix, a na konta dziewczyn trafiło ponad 500 tysięcy złotych za mistrzostwa Europy. Obiecywano nam więcej, ale to nie wina obecnego zarządu - podkreślił selekcjoner.

Niemczyk stwierdził również, że nie był przeciwnikiem zatrudniania obcokrajowca na stanowisko trenera kadry siatkarzy.

- Twierdziłem, że mamy w Polsce wielu świetnych fachowców i popierałem kandydaturę Edwarda Skorka. Kiedy Skorek nie dał się na mówić, postawiłem jednak na Raula Lozano. Zoran Gajić odcina już kupony od sukcesów, a Boris Kolczins jeszcze niczego nie osiągnął. Lozano ma osiągnięcia, ale jednocześnie zachował głód sukcesów - dodał Niemczyk.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy