Reklama

Reklama

Niemczyk: Muszę chuchać na Milenę

Polscy siatkarze zakończyli swój udział w mistrzostwach Europy. Teraz kolej na nasze siatkarki. Za tydzień W Chorwacji podopieczne Andrzeja Niemczyka rozpoczynają walkę w obronie tytułu mistrzyń Europy.

Selekcjoner biało-czerwonych nie podał jeszcze dwunastki, która pojedzie do Zagrzebia. W silnie obsadzonym turnieju w Dąbrowie Górniczej trener Niemczyk nie mógł skorzystać z Mileny Rosner, której odnowiła się kontuzja barku.

- W ostatnich meczach sparingowych z Bułgarią także nie grałam. Mam nadzieję, że nie ominą mnie mistrzostwa Europy w Chorwacji. To byłby dramat! - powiedział Rosner w "Super Expressie". 25-letnia siatkarka brała udział we wszystkich dotychczasowych turniejach z udziałem polskiej reprezentacji.

- Mogłam coś odpuścić i odpocząć, ale wtedy bark mnie nie bolał. Zresztą teraz powoli wszystko wraca do normy. Zabiegi, rehabilitacja i odpoczynek zrobiły swoje. Najważniejsza impreza w tym roku nie może mi przejść koło nosa - stwierdziła.

Reklama

- Muszę chuchać na Milenę, dlatego ją oszczędzałem. Podobnie jest z Maszą Liktoras. Też przypomniały jej się stare urazy. Dlatego obie odpoczywały. Ale już w sobotę i w niedzielę zagrają przeciwko Bułgarkom. Dość leniuchowania - podkreślił Niemczyk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy